See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Starogard Gdański oraz organizację i prowadzenie PSZOK dla mieszkańców z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Starogard Gdański
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie: Część 1: Zagospodarowania odpadów komunalnych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Starogard Gdański; Część 2: Organizacji i prowadzenia Punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) i zagospodarowania odpadów z PSZOK dla mieszkańców z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Starogard Gdański.
Vorherige Bekanntmachung: 390058-2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Starogard Gdański
Beschreibung: Zagospodarowania odpadów komunalnych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Starogard Gdański
Los: LOT-0002
Titel: Organizacja i prowadzenie Punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) i zagospodarowania odpadów z PSZOK dla mieszkańców z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Starogard Gdański
Beschreibung: Organizacja i prowadzenie Punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) i zagospodarowania odpadów z PSZOK dla mieszkańców z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Starogard Gdański
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen