42570-2024 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen der Verwaltung – Financiële Dienstverlening
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financiële Dienstverlening
Beschreibung: Voor u ligt de Europese openbare aanbesteding van Stichting Quantum Delta NL (verder Aanbestedende dienst) voor het sluiten van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor het verlenen van financiële dienstverlening, zijnde financieel-administratieve werkzaamheden en – niet-exclusief – aanverwante advieswerkzaamheden. De Aanbestedende dienst heeft op het moment van aanbesteden 100%-deelnemingen in een drietal BV’s. Ook deze BV’s moeten gebruik kunnen maken van het resultaat van deze aanbesteding, net als toekomstige entiteiten waarvan Aanbestedende dienst volledig eigenaar wordt. Elke entiteit zal een eigen Overeenkomst sluiten conform de voorwaarden van deze aanbesteding. Dit wordt verder toegelicht in de bijgevoegde aanbestedingsleidraad en bijlages. U wordt van harte uitgenodigd om zich aan te melden voor de voorlichtingsbijeenkomst op 9 oktober (zie Nadere toelichting en aanbestedingsleidraad voor meer informatie) en wanneer u aan de eisen voldoet een Inschrijving in te dienen. Op basis van de historische uitgaven wordt de waarde van de Opdracht voor wat betreft de basisbehoefte geraamd op ca. € 70.000 - € 95.000 excl. btw per jaar (dit betreft zowel reguliere werkzaamheden als incidentele werkzaamheden op nacalculatie zoals te voorzien op basis van de huidige situatie). De QDNL-organisatie en de omgeving waarin zij opereert is allesbehalve statisch; de financiële en inhoudelijke omvang van de QDNL-organisatie neemt (mogelijk) toe en zal de komende jaren een dynamiek kunnen kennen die op het moment van aanbesteden nog niet geheel te voorzien is. Onderdeel van de Overeenkomst is dan ook een herzieningsclausule in de zin van art. 2.163 sub c Aanbestedingswet 2012. Dit wordt verder toegelicht in de bijgevoegde aanbestedingsleidraad en bijlages
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75100000 Dienstleistungen der Verwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen, 79211200 Erstellung von Bilanzabschlüssen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Voor u ligt de Europese openbare aanbesteding van Stichting Quantum Delta NL (verder Aanbestedende dienst) voor het sluiten van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor het verlenen van financiële dienstverlening, zijnde financieel-administratieve werkzaamheden en – niet-exclusief – aanverwante advieswerkzaamheden. De Aanbestedende dienst heeft op het moment van aanbesteden 100%-deelnemingen in een drietal BV’s. Ook deze BV’s moeten gebruik kunnen maken van het resultaat van deze aanbesteding, net als toekomstige entiteiten waarvan Aanbestedende dienst volledig eigenaar wordt. Elke entiteit zal een eigen Overeenkomst sluiten conform de voorwaarden van deze aanbesteding. Dit wordt verder toegelicht in de bijgevoegde aanbestedingsleidraad en bijlages. Op basis van de historische uitgaven wordt de waarde van de Opdracht voor wat betreft de basisbehoefte geraamd op ca. € 70.000 - € 95.000 excl. btw per jaar (dit betreft zowel reguliere werkzaamheden als incidentele werkzaamheden op nacalculatie zoals te voorzien op basis van de huidige situatie). De QDNL-organisatie en de omgeving waarin zij opereert is allesbehalve statisch; de financiële en inhoudelijke omvang van de QDNL-organisatie neemt (mogelijk) toe en zal de komende jaren een dynamiek kunnen kennen die op het moment van aanbesteden nog niet geheel te voorzien is. Onderdeel van de Overeenkomst is dan ook een herzieningsclausule in de zin van art. 2.163 sub c Aanbestedingswet 2012. Dit wordt verder toegelicht in de bijgevoegde aanbestedingsleidraad en bijlages
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingen