2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren, plaatsen, in dienst stellen en onderhoud van XL-ruimbagagescanner DUAL VIEW
Beschreibung: Het leveren, plaatsen, in dienst stellen en onderhoud van XL-ruimbagagescanner DUAL VIEW. Inclusief opleidingen, TIP-software en testkoffer
Interne Kennung: SEC/2025-01
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38581000 Kofferdurchleuchtungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SEC/2025-01 - 1
Beschreibung: Het leveren, plaatsen, in dienst stellen en onderhoud van XL-ruimbagagescanner DUAL VIEW. Inclusief opleidingen, TIP-software en testkoffer.
Interne Kennung: 1