See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Zadzim w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Zadzim oraz od domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe w sposób zgodny z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2022 r. poz. 1297), zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami Województwa Łódzkiego oraz przepisami Regulaminu Utrzymania Czystości i Porządku na terenie Gminy Zadzim, a także innymi przepisami prawa ustawowego i miejscowego. Zakres prac obejmuje: 1) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy (tzw. nieruchomości zamieszkałe stale), w tym: a) odbieranie i zagospodarowanie odpadów zbieranych selektywnie, b) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych nieselektywnych -zmieszanych o kodzie 20 03 01; c) odbieranie i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji, d) odbieraniu i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, z zastrzeżeniem że Wykonawca odbierze każdą ilość wystawionych odpadów komunalnych określonych w pkt 1); 2) odbieranie i zagospodarowanie odpadów z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe w tym: a) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych nieselektywnych (zmieszanych), b) odbieranie i zagospodarowanie odpadów zbieranych selektywnie, c) odbieranie i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji, d) odbieraniu i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, z zastrzeżeniem że Wykonawca odbierze każdą ilość wystawionych odpadów komunalnych określonych w pkt 2); 3) odbieranie i zagospodarowanie odpadów z 1 gminnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Kazimierzew 38, pochodzących z gospodarstw domowych; 4) przeprowadzenie nie rzadziej niż raz w roku bezpłatnej zbiórki i zagospodarowania odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego; 5) odbieranie i zagospodarowanie odpadów (szkła i tworzyw sztucznych) z 12 punktów stacjonarnych na terenie gminy Zadzim; 6) wyposażenie w pojemniki i worki służące do zbierania odpadów komunalnych nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Zadzim; 7) wyposażenie w pojemniki i worki służące do zbierania odpadów komunalnych domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe; 8) wyposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w pojemniki i kontenery; 9) prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości z wykonanej usługi,; 10) odbieranie i zagospodarowanie niebezpiecznych odpadów komunalnych tj. rozpuszczalniki, kwasy, alkalia, lampy fluorescencyjne, oleje, tłuszcze, farby, tusze, baterie i akumulatory itd. (wszystkie wymienione w obowiązującym katalogu odpadów w grupie odpadów 20) – za pomocą mobilnego punktu selektywnej zbiórki niebezpiecznych odpadów komunalnych zorganizowanego przez Wykonawcę; 11) odbieranie i zagospodarowanie odpadów typu przeterminowane i zbędne leki; 12) system odbierania odpadów komunalnych nie obejmuje odpadów powstających w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej i innych osób prawnych.
Interne Kennung: IK.271.10.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ODBIÓR,TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY ZADZIM w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.