See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych dla pacjentów SP ZOZ Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie.
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych dla pacjentów SP ZOZ Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 79 części (pakietów). Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Formularze asortymentowo - cenowe,stanowiące załącznik nr 1 do SWZ. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części zamówienia ustalone w załączniku nr 1 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część (Pakiet) lub na cały przedmiot zamówienia,w którym wypełnione muszą być wszystkie pozycje.
Vorherige Bekanntmachung: 247706-2026
Interne Kennung: MSZ/ZP/PN/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57
Interne Kennung: Pakiet nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58
Interne Kennung: Pakiet nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59
Interne Kennung: Pakiet nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 60
Interne Kennung: Pakiet nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61
Interne Kennung: Pakiet nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 62
Interne Kennung: Pakiet nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 63
Interne Kennung: Pakiet nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 64
Interne Kennung: Pakiet nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 65
Interne Kennung: Pakiet nr 65
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 66
Interne Kennung: Pakiet nr 66
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 67
Interne Kennung: Pakiet nr 67
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 68
Interne Kennung: Pakiet nr 68
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 69
Interne Kennung: Pakiet nr 69
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 70
Interne Kennung: Pakiet nr 70
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 71
Interne Kennung: Pakiet nr 71
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 72
Interne Kennung: Pakiet nr 72
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 73
Interne Kennung: Pakiet nr 73
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 74
Interne Kennung: Pakiet nr 74
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 75
Interne Kennung: Pakiet nr 75
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 76
Interne Kennung: Pakiet nr 76
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 77
Interne Kennung: Pakiet nr 77
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 78
Interne Kennung: Pakiet nr 78
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet nr 79
Interne Kennung: Pakiet nr 79