See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging van Vrijwillige Transparantie vooraf ten behoeve van een Financieel Systeem
Beschreibung: De Connectie is voornemens om de overeenkomst met Unit4 te wijzigen en daarmee passend te maken bij de huidige marktomstandigheden. De Connectie doet voor het contracteren van de SaaS-versie van het huidig financieel systeem een beroep op artikel 2.32 lid 1 sub b onder 2 van de Aanbestedingswet 2012 ten behoeve van het toepassen van de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging, omdat mededinging om technische redenen ontbreekt. De scope van de overeenkomst is opgenomen in bijgevoegd memo.
Interne Kennung: 2024-0089
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Naar oordeel van De Connectie kan de opdracht alleen door een bepaalde ondernemer worden uitgevoerd wegens het ontbreken van mededinging om technische redenen. Middels onderhavige aankondiging van vrijwillige transparantie wenst De Connectie de voorgenomen procedurekeuze en het voornemen tot gunnen vooraf bekend te maken aan de markt om belanghebbenden in de gelegenheid te stellen eventuele bezwaren ten aanzien van de gunning aan Unit4 kenbaar te maken.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48442000 Finanzsystemsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1