2. Verfahren
Verfahren
Titel: Z- Route – Inburgering, onderdeel Taal
Beschreibung: Het betreft het leveren van diensten in het kader van de Z-route - Inburgering onderdeel Taal. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: DS-ZROUTE-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Z-route - Inburgering, onderdeel Taal Inschrijver met de hoogste score op kwaliteit komt in aanmerking voor de opdracht. Er is sprake van een vaste all-in trajectprijs.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen, 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Z-Route - Inburgering, onderdeel Taal
Beschreibung: Zie Offerteaanvraag voor de opdrachtomschrijving. Zie offerteaanvraag.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verleningsopties