425807-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Ausrüstung für Luft- oder Raumfahrzeuge, Bodengeräte für die Flugausbildung, Simulatoren und zugehörige Teile – ÚLZ - Trenažer anti-G manévrů a přetlakového dýchání - nákup
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚLZ - Trenažer anti-G manévrů a přetlakového dýchání - nákup
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka trenažeru anti-G manévrů a přetlakového dýchání včetně potřebného softwaru a veškerého příslušenství, jeo instalace, odzkoušení jeho funkčnosti, dodání související dokumentace k jeho použití v českém jazyce atd. dle technické specifikace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34740000 Ausrüstung für Luft- oder Raumfahrzeuge, Bodengeräte für die Flugausbildung, Simulatoren und zugehörige Teile
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungNEN/1/2025/D