See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en plaatsing ondergrondse containers & WORK
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor het leveren van ondergrondse restafval containers en ondergrondse glas containers & Wassen, Onderhoud, Reiniging en Keuring (WORK). Het leveren van circa 75 stuks ondergrondse restafval containers en 40 stuks ondergrondse glas containers & Wassen, Onderhoud, Reiniging en Keuring (WORK).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van ondergrondse restafval containers (incl. montage toegangscontrolesysteem) en ondergrondse glas containers. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Wassen, Onderhoud, Reparatie en Keuring (WORK). Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste