See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż kompletnych szaf falownikowych do zespołu maszyn zwałowarki ZGOT – 11500.100 (Z-48) na podstawie projektu technicznego dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów
Beschreibung: Przedmiot zamówienia to dostawa i montaż kompletnych szaf falownikowych do zespołu maszyn zwałowarki ZGOT – 11500.100 (Z-48) na podstawie projektu technicznego dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów
Vorherige Bekanntmachung: 224244-2026
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-KWT/08290/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31155000 Wechselrichter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa i montaż kompletnych szaf falownikowych do zespołu maszyn zwałowarki ZGOT – 11500.100 (Z-48) na podstawie projektu technicznego dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów