See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Przedmiot Konkursu ofert 1. Przedmiotem Konkursu ofert jest udzielanie samodzielnych konsultacji z zakresu badań immunologii transfuzjologicznej dla wszystkich podmiotów leczniczych w nadzorowanym przez Udzielającego Zamówienie terenie, które obejmują: a) Konsultacje z zakresu badań immunologii transfuzjologicznej dla wszystkich podmiotów leczniczych w nadzorowanym przez Udzielającego Zamówienie terenie, b) Przygotowanie próbek do badań metodami biologii molekularnej, c) Prowadzenie nadzoru nad dystrybucją składników krwi i produktów krwiopochodnych. d) Konsultowanie nagłych zagadnień związanych z działalności lecznicza RCKiK e) Przekładanie Dyrekcji RCKiK sprawozdania z dyżurów f) Prowadzenie wymaganej dokumentacji 2. Świadczenia, o których mowa w ust. 1 będą wykonywane: a) w dni robocze w godzinach od 14:35 danego dnia do 7:00 dnia następnego oraz w dni ustawowo wolne od pracy, soboty, niedziele i święta – całodobowo. Dni i godziny świadczenia konsultacji określone zostaną szczegółowo w harmonogramie, ustalonym na każdy miesiąc ich realizacji. b) w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu, ul. Kaszubska 9, 62-800 Kalisz. Z osobami wybranymi w konkursie zostanie zawarta umowa na czas określony od dnia 01.06.2026r. do 31.05.2027r.
Interne Kennung: Konkurs ofert
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych.