2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Ingenieursdiensten Gemeente Baarn
Beschreibung: Wij hebben behoefte aan de diensten van een ingenieursbureau om de interne capaciteit aan te vullen. De opdracht omvat de volgende werkzaamheden /onderdelen: • Het (integraal) voorbereiden van de uitvoering van onderhoud, reconstructie en/of nieuwe aanleg van de onder- en bovengrond in de openbare ruimte. Dit alles met inbegrip van alle bijkomende werkzaamheden, waaronder (niet uitputtend en per project verschillend): • Het doen van (voor-)onderzoeken; • Het opstellen van berekeningen voor diverse disciplines; • Het opstellen van het (landschaps-)ontwerp; • Het maken en analyseren van tekeningen, bestekken, ramingen en contracten; • Het opstellen en uitvoeren van aanbestedingen; • Directievoering en/of toezicht tijdens uitvoering; • Omgevingsmanagement tijdens het project; • Begeleiden bewonersparticipatie. Bij integrale projecten kunnen ook tot de scope behoren (niet uitputtend): - Openbare verlichting - Verkeer - Kunstwerken - Groenvoorzieningen - Ondergrondse infrastructuur ca. € 400.000,- op jaarbasis. Voor de maximale looptijd gaat het dan om ca. € 3.200.000,-
Interne Kennung: 1143380
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Een standaard Europees openbare procedure waarbij het gunningscriterium de beste prijs-kwaliteitverhouding is.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 - hoofdopdracht ingenieursdiensten
Beschreibung: Dit betreft de hoofdopdracht en het enige perceel. Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst kan met 2x2 jaar worden verlengd