See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „SEZ, ochranné sanační čerpání – ohnisko 3 na lokalitě Hluk společnosti Hanon Systems Autopal Services, s. r. o.“
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle projektové dokumentace s názvem „Projektová dokumentace ochranného sanačního čerpání – ohnisko 3 na lokalitě Hluk společnosti Hanon Systems Autopal Services, s. r. o.“, zpracované 29. 12.2022 společností KH Sanace s.r.o., která je přílohou č. 3 ZD. Předmětem OSČ je zajištění odstraňování fáze ClU, resp. vysokých koncentrací ClU v podzemní vodě a zejména pak zamezení šíření stávající kontaminace ClU (minoritně NEL) zjištěné v širším prostoru vrtu RWC-302 (nový zdroj Ohniska 3) do již úspěšně vysanovaných prostor a do vzdálenějšího okolí od prostoru vrtu RWC-302 ve směru proudění podzemní vody.
Interne Kennung: MF-30200/2023/4501-14
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90733700 Steuerung oder Eindämmung von Grundwasserverschmutzung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace.