425903-2026 - Wettbewerb
Polen – Teile für Hebe- und Fördermittel – Dostawa technicznych środków materiałowych do sprzętu przeładunkowego i urządzeń podnośnikowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa technicznych środków materiałowych do sprzętu przeładunkowego i urządzeń podnośnikowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa baterii trakcyjnych, akumulatorów, ogumienia i części zamiennych do sprzętu przeładunkowego i urządzeń podnośnikowych. zgodnie z dokumentami zamówienia. Zakres zamówienia został podzielony na 13 części (zadań): − Zadanie nr 1 – Baterie trakcyjne; − Zadanie nr 2 – Baterie trakcyjne; − Zadanie nr 3 – Baterie trakcyjne; − Zadanie nr 4 – Akumulatory; − Zadanie nr 5 – Akumulatory; − Zadanie nr 6 – Ogumienie; − Zadanie nr 7 – Ogumienie − Zadanie nr 8 – Części zamienne − Zadanie nr 9 – Części zamienne; − Zadanie nr 10 – Części zamienne; − Zadanie nr 11 – Baterie trakcyjne EX; − Zadanie nr 12 – Baterie trakcyjne EX; − Zadanie nr 13 – Baterie trakcyjne EX; 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 4 do SWZ – Wymagania Eksploatacyjno- Techniczne (WET). 3. Rodzaj (asortyment), oraz ilości przedmiotu zamówienia, określono w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy dla poszczególnych zadań. 4. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w załączniku nr 4 do SWZ – Wymagania Eksploatacyjno- Techniczne (WET), jak również w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy (dalej PPU). 5. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung89/2026/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419000 Teile für Hebe- und Fördermittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Baterie trakcyjne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa baterii trakcyjnych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 31440000 Batterien
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji szczegółowo określone w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz w zał. nr 3 do SWZ - PPU. Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wymagania jak dla zamówienia podstawowego (gwarantowanego). Sposób realizacji zamówienia w ramach prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy – zał. nr 3 do SWZ. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Baterie trakcyjne
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - Baterie trakcyjne
Interne KennungZadanie nr 3
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwości skorzystanie z prawa opcji szczegółowo określone w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz w zał. nr 3 do SWZ - PPU. Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wymagania jak dla zamówienia podstawowego (gwarantowanego). Sposób realizacji zamówienia w ramach prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy – zał. nr 3 do SWZ. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 - Akumulatory
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akumulatorów zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 - Akumulatory
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 - Ogumienie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ogumienia zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 - Ogumienie
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8 - Części zamienne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 8
Haupteinstufung (cpv): 19511000 Luftschläuche, Laufflächen und Felgenbänder aus Gummi
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9 - Części zamienne
Interne KennungZadanie nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10 - Części zamienne
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11 - Baterie trakcyjne EX
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa baterii trakcyjnych EX zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 11
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 12 - Baterie trakcyjne EX
Interne KennungZadanie nr 12
LosLOT-0013
TitelZadanie nr 13 - Baterie trakcyjne EX
Interne KennungZadanie nr 13