425952-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Sukcesywne dostawy odczynników do: diagnostyki chorób autoimmunologicznych, alergologicznych i infekcyjnych, badań chromatograficznych oraz w zakresie wewnątrzlaboratoryjnej kontroli jakości wraz z oprogramowaniem i z dzierżawą sprzętu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy odczynników do: diagnostyki chorób autoimmunologicznych, alergologicznych i infekcyjnych, badań chromatograficznych oraz w zakresie wewnątrzlaboratoryjnej kontroli jakości wraz z oprogramowaniem i z dzierżawą sprzętu”
BeschreibungSukcesywne dostawy odczynników do: diagnostyki chorób autoimmunologicznych, alergologicznych i infekcyjnych, badań chromatograficznych oraz w zakresie wewnątrzlaboratoryjnej kontroli jakości wraz z oprogramowaniem i z dzierżawą sprzętu” Przedmiot zamówienia składa się z 4 niepodzielnych zadań, których szczegółowy opis w związku z ograniczoną ilością znaków znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung57/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0016
Titelzadanie nr 1 Odczynniki ,materiały kontrolne i wszelkie materiały zużywalne niezbędne do badań immunodiagnostycznych metodą ELISA wraz z dzierżawą dwóch aparatów.
BeschreibungSukcesywne dostawy: "Odczynniki ,materiały kontrolne i wszelkie materiały zużywalne niezbędne do badań immunodiagnostycznych metodą ELISA wraz z dzierżawą dwóch aparatów.", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennungzadanie nr 1 Odczynniki niezbędne do badań immunodiagnostycznych metodą ELISA
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega, że minimalny poziom zamówienia wyniesie 75 % wartości umowy. Zmniejszenie ilości nie powoduje powstania obowiązku zapłaty odszkodowania z tytułu niewykonania umowy przez zamawiającego.
LosLOT-0017
Titelzadanie nr 2 Dostawa odczynników do badań chromatograficznych
BeschreibungSukcesywne dostawy: "Dostawa odczynników do badań chromatograficznych ", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennungzadanie nr 2 Dostawa odczynników do badań chromatograficznych
LosLOT-0018
Titelzadanie nr 3 Odczynniki ,materiały kontrolne i wszelkie materiały zużywalne niezbędne do wykonywania testów potwierdzenia w kierunku boreliozy, testów alergologicznych i infekcyjnych oraz badań w diagnostyce chorób autoimmunologicznych wykonywanych techniką immunofluorescencji wraz z dzierżawą potrzebnego sprzętu
BeschreibungSukcesywne dostawy: "Odczynniki ,materiały kontrolne i wszelkie materiały zużywalne niezbędne do wykonywania testów potwierdzenia w kierunku boreliozy, testów alergologicznych i infekcyjnych oraz badań w diagnostyce chorób autoimmunologicznych wykonywanych techniką immunofluorescencji wraz z dzierżawą potrzebnego sprzętu ", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennungzadanie nr 3 Odczynniki do wykonywania testów potwierdzenia w kierunku boreliozy, testów alergologicznych i infekcyjnych
LosLOT-0019
Titelzadanie nr 4 Zestawy odczynnikowe do wykonywania badań w zakresie wewnątrzlaboratoryjnej kontroli jakości wraz z oprogramowaniem do zbierania, analizy i opracowania statystycznego wyników tych badań
BeschreibungSukcesywne dostawy: "Zestawy odczynnikowe do wykonywania badań w zakresie wewnątrzlaboratoryjnej kontroli jakości wraz z oprogramowaniem do zbierania, analizy i opracowania statystycznego wyników tych badań", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennungzadanie nr 4 Zestawy odczynnikowe do wykonywania badań w zakresie wewnątrzlaboratoryjnej kontroli