425958-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Mahlmaschinen – „Pokrývka spol. s r.o. - Technologie pro materiálové využití odpadů“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Pokrývka spol. s r.o. - Technologie pro materiálové využití odpadů“
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka mobilního drtiče dřevního odpadu. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43414000 Mahlmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung„Pokrývka spol. s r.o. - Technologie pro materiálové využití odpadů“