2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratorium diensten GGD Flevoland
Beschreibung: De GGD Flevoland , hierna te noemen Aanbestedende dienst ,voert een Europese aanbesteding uit voor een nieuwe overeenkomst op het gebied van laboratoriumonderzoek. € 2.000.000
Interne Kennung: 2026/0070
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Op deze Europese aanbesteding is de Gewijzigde Aanbestedingswet 2012 van toepassing. De Aanbestedende dienst hanteert voor deze Europese aanbesteding de “sociale en andere specifieke diensten (zoals bedoeld in artikel 2.38 Aanbestedingswet 2012)”, wat inhoudt dat het Kwalificatie- en Gunningproces in één fase verloopt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -