2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vesta ochranná balistická univerzální 2018 v balistické odolnosti IV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky bylo v souladu s ustanovením § 131 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (dále jen "ZZVZ") uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení na dodávky vest ochranných balistických univerzálních 2018 v balistické odolnosti IV s maskovacím vzorem AČR lesním, vest ochranných balistických univerzálních 2018 v balistické odolnosti IV s maskovacím vzorem AČR pouštním a vest ochranných balistických universálních 2018 pro vojenskou policii v balistické odolnosti IV černých.
Interne Kennung: Vesta ochranná balistická univerzální 2018 v balistické odolnosti IV
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Užší řízení podle § 58 ZZVZ – zadavatel nejprve vyzývá k podání žádostí o účast. Následně osloví omezený počet vybraných zájemců, kteří splnili kvalifikaci, aby podali nabídku.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35815100 Kugelsichere Westen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SpMO 48088-151/2018-1350