2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunitní centrum – projekční služby
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování projekčních služeb za účelem provedení Studie spočívajících v/ve: • zhotovení dokumentace pro povolení záměru, • inženýrské činnosti pro získání povolení záměru, • zhotovení dokumentace pro výběr zhotovitele stavební části v budoucím zadávacím řízení, • součinnosti v rámci budoucího zadávacího řízení na zhotovitele stavební části a • výkonu autorského dozoru
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71315200 Bautechnische Beratung, 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Komunitní centrum – projekční služby