2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa liczarek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 413 liczarek do magazynu przy ul. Logistycznej 12, 05-250 Ciemne k/ Radzymina. 2. Szczegółowy opis przedmiotu umowy zawiera załącznik 1a do SWZ/załącznik 1 do Umowy - „Zestawienie ilościowe przedmiotu umowy oraz warunki techniczne wraz z jednostkowymi cenami netto”.
Vorherige Bekanntmachung: 290963-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30132200 Banknotenzählmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa liczarek do banknotów UV/MG