2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa płynów infuzyjnych na potrzeby bieżącej działalności SPWZOZ w Stargardzie w podziale na 4 pakiety.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynów infuzyjnych na potrzeby bieżącej działalności SPWZOZ w Stargardzie w podziale na 4 pakiety: Pakiet 1: Roztwór do przepłukiwania, Pakiet 2: Roztwory do infuzji, iniekcji i przepłukiwania, Pakiet 3: System do nawilżania tlenu, Pakiet 4: Strzykawki z NaCl.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: 6/UE/PN/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194120 Infusionsbesteck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 -Roztwór do przepłukiwania
Beschreibung: Pakiet 1 -Roztwór do przepłukiwania -Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 1 -Roztwór do przepłukiwania
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Roztwory do infuzji, iniekcji i przepłukiwania
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 2: Roztwory do infuzji, iniekcji i przepłukiwania
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: System do nawilżania tlenu
Beschreibung: Pakiet 3: System do nawilżania tlenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączink nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 3: System do nawilżania tlenu
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Strzykawki z NaCl
Beschreibung: Pakiet 4: Strzykawki z NaCl Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 4: Strzykawki z NaCl