See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na projektové práce pro malé zakázky staveb PK dle RED BOOK a YELLOW BOOK 2025
Beschreibung: Předmětem Rámcové dohody bude zadávání Dílčích veřejných zakázek na provádění konkrétních projektových prací pro malé zakázky staveb pozemních komunikací realizovaných dle smluvních podmínek RED BOOK a YELLOW BOOK včetně příslušenství (např. osvětlení, protihlukové stěny apod.), včetně výkonu inženýrské činnosti, majetkoprávní činnosti, autorského dozoru a technické pomoci Objednateli, a to dle aktuálních potřeb Objednatele. Rámcová dohoda bude primárně určena pro zadávání Dílčích veřejných zakázek na projektové práce k investičním stavbách, nikoliv pro opravy staveb.
Interne Kennung: 01ST-001317
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I/38 Květnov, odstranění bodové závady, TES, TP, bez BIM
Beschreibung: Úkolem technické studie je návrh optimálního řešení, které bude spočívat v úpravě křižovatky silnice I/38 při výjezdu z obce Květnov na základě zjištění bezpečnostního auditu, bod č. 3. 1. Technická studie bude sloužit jako podklad pro rozhodnutí o dalším postupu investiční zakázky, a v případně schválení jako podklad pro navazující stupně projektové dokumentace.
Interne Kennung: 12PT-003333