See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dochlazení budovy ústředí ČNB
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace dochlazení administrativních prostor v budově Ústředí ČNB včetně s tím spojených úprav objektu. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek a relevantních podkladů, je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 23042
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001