426336-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Novostavba DOMOVA LABE pobytového zařízení sociálních služeb pro osoby se zdravotním postižením
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNovostavba DOMOVA LABE pobytového zařízení sociálních služeb pro osoby se zdravotním postižením
Beschreibungzhotovení stavby spočívající v demolici a likvidaci původní zástavby a vybudování novostavby pobytového zařízení sociálních služeb pro osoby se zdravotním postižením
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1