42637-2024 - Ergebnis
Polen – Automobil-Pannendienste – Holowanie/przewożenie pojazdów i innych przedmiotów (części samochodowych) zabezpieczonych do celów procesowych i innych zlecanych przez Policję dla KPP Namysłów-zadanie nr 7
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHolowanie/przewożenie pojazdów i innych przedmiotów (części samochodowych) zabezpieczonych do celów procesowych i innych zlecanych przez Policję dla KPP Namysłów-zadanie nr 7
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usuwanie, holowanie/przewożenie pojazdów i przewóz innych przedmiotów (mienia – części samochodowych) dla KPP Namysłów na warunkach określonych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i wzorze umowy stanowiących załączniki do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne KennungWS-ZF.2380.59.2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118000 Automobil-Pannendienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelHolowanie/przewożenie pojazdów i innych przedmiotów (części samochodowych) zabezpieczonych do celów procesowych i innych zlecanych przez Policję dla KPP Namysłów -zadanie nr 7
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usuwanie i holowanie/przewożenie pojazdów i innych przedmiotów (mienia– części samochodowych) z obszaru ograniczonego granicami administracyjnymi powiatu namysłowskiego, z podziałem na dwie kategorie holowanych pojazdów: a)Holowanie/przewożenie wszystkich pojazdów o DMC do 3,5t włącznie ( od 0,01 kg do 3,5 t). Ładowność pojazdu holującego musi być min. 3,5 t.( 3 500 kg) b)Holowanie/przewożenie wszystkich pojazdów (mogących poruszać się po drogach publicznych) o DMC przekraczających 3,5 t. Ładowność pojazdu holującego musi być pow. 3,5 t.( 3 500 kg) lub pojazd musi być przystosowany do ciągnięcia pojazdów o DMC przekraczających 3,5