2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Chmielnik od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Chmielnik od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych w 2025 roku. Zakres zamówienia: 1) Wykonawca zobowiązany jest do odbioru i zagospodarowania całej masy odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Chmielnik tj.: a) segregowanych odpadów komunalnych: papieru, szkła, metali, tworzyw sztucznych, odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, bioodpadów stanowiących odpady komunalne, odzieży i tekstyliów, popiołu, b) pozostałych segregowanych odpadów komunalnych: odpadów niebezpiecznych, przeterminowanych leków, chemikaliów, odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, zużytych baterii i akumulatorów, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytych opon, odpadów budowlanych i rozbiórkowych stanowiących odpady komunalne pochodzących z remontów i innych robót budowlanych wykonywanych przez właściciela nieruchomości we własnym zakresie, na wykonanie których nie jest wymagane uzyskanie pozwolenia na budowę, lub na wykonanie których nie jest wymagane zgłoszenie do właściwego organu, c) zmieszanych odpadów komunalnych: odpadów, które powstały na skutek niedopełnienia obowiązku selektywnego zbierania odpadów przez właściciela nieruchomości i przyjęte przez Wykonawcę jako niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, odpadów z koszy ulicznych oraz pozostałych odpadów zmieszanych tj. odpadów pozostałych po wyselekcjonowaniu z odpadów komunalnych odpadów wymienionych w lit. a) i b) niniejszego punktu. 2) Wykonawca zobowiązany jest wyposażyć właścicieli nieruchomości w pakiety worków na odpady komunalne oraz kody kreskowe w ilości podanej przez Zamawiającego
Interne Kennung: RD.271.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001