2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa koparek na podwoziu samochodowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa koparek na podwoziu samochodowym w ilości 7 kpl.
Interne Kennung: 25/2026/D-OiB
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający nie ogranicza liczby Wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do składania ofert i zaprosi wszystkich Wykonawców, którzy złożyli wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu i spełniają warunki udziału w postępowaniu oraz nie podlegają wykluczeniu z postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Koparki na podwoziu samochodowym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa koparek na podwoziu samochodowym w ilości 7 kpl. 2. Przedmioty zamówienia będą podlegały nadzorowaniu jakości realizowanemu zgodnie z AQAP 2131 wydanie C wersja 1. 3. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji.
Interne Kennung: Koparki na podwoziu samochodowym
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 3. W ramach zamówienia opcjonalnego Zamawiający może dodatkowo wymagać dostarczenia do 3 kpl. koparek na podwoziu samochodowym. 4. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane wg cen jednostkowych określonych przez wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia podstawowego na drugim etapie postępowania. 4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia w ramach opcji zawarte zostaną w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną udostępnione na drugim etapie postępowania.