See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup specjalistycznego samochodu do czyszczenia systemu kanalizacji sanitarnych z odzyskiem wody.
Beschreibung: Zakup specjalistycznego samochodu do czyszczenia systemu kanalizacji sanitarnych z odzyskiem wody. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup specjalistycznego samochodu do czyszczenia systemu kanalizacji sanitarnych z odzyskiem wody