See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi serwisu i wsparcia technicznego do Systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych na rzecz jednostek apelacji katowickiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wsparcia technicznego i serwisu do Systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych na rzecz jednostek apelacji katowickiej, przez okres dwunastu miesięcy
Interne Kennung: ZP.030.25.2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Usługi wsparcia technicznego i serwisu do Systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych na rzecz jednostek apelacji katowickiej na zasadach określonych w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w Lokalizacjach wskazanych w Załączniku nr 1 do opz – Wykaz lokalizacji, przez okres dwunastu miesięcy