2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce zahrady MŠ Hostivice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je celková rekonstrukce zahrady MŠ Hostivice, Litovická čp. 107, spočívající mimo jiné v terénních úpravách, v revitalizaci ploch, výstavbě zpevněných ploch, dodávkách herních prvků, mobiliáře a výsadbě zeleně a stromů. Bližší požadavky zadavatele na předmět plnění veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45236210 Oberbauarbeiten für Kinderspielplätze, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77315000 Saatarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1