See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa pracowni pozyskiwania danych do badań interdyscyplinarnych i wizualizacji (projekt DARIAH-PL) Część 1: Zestaw oświetlenia wraz z akcesoriami Część 2: Zestaw mikrofonów wraz z akcesoriami Część 3: Elementy uzupełniające do zestawów do pozyskiwania danych Część 4: Urządzenie do digitalizacji materiałów źródłowych audio Część 5: Akcesoria uzupełniające do zestawu do pozyskiwania danych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa pracowni pozyskiwania danych do badań interdyscyplinarnych i wizualizacji w ramach projektu DARIAH-PL Część 1: Zestaw oświetlenia wraz z akcesoriami do pozyskiwania danych audio-video Część 2: Zestaw mikrofonów wraz z akcesoriami do pozyskiwania danych audio-video Część 3: Elementy uzupełniające do zestawów do pozyskiwania danych audio-video Część 4: Urządzenie do digitalizacji materiałów źródłowych audio Część 5: Akcesoria uzupełniające do zestawu do pozyskiwania danych audio-video 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „Specyfikacja Techniczna – OPZ” 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia i dostawy przedmiotu zamówienia znajdują się w art 3 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 360913-2026
Interne Kennung: POUZ/361/157/2026/CKC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający stosuje procedurę przyśpieszoną zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia i skraca czas na składanie ofert z 35 na 15 dni. Dotrzymanie standardowych terminów składania ofert uniemożliwiłoby realizację zamówienia, ponieważ projekt z, którego zamówienie jest finansowane kończy się w dniu 30.06.2026r. Zamawiający zdecydował się na realizację zamówienie ze względu na posiadanie środków zaoszczędzonych na udzieleniu innych zamówień publicznych powiązanych z przedmiotem zamówienia. Przedmiot zamówienia nie jest skomplikowany oraz jest powszechnie dostępny w sprzedaży internetowej, w związku z czym skrócenie terminu nie utrudni składania oferty, ani nie wpłynie na swobodę konkurencji i równe traktowanie Wykonawców
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342410 Akustische Ausrüstung, 32333300 Video-Wiedergabegeräte, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen, 32352000 Antennen und Reflektoren, 32351200 Abschirmungen, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32333000 Videoaufzeichnungs- und -wiedergabegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Zestaw oświetlenia wraz z akcesoriami do pozyskiwania danych audio-video
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części pierwszej jest sprzedaż i dostarczenie następującej aparatury: Zestaw oświetlenia wraz z akcesoriami do pozyskiwania danych audio-video Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „Specyfikacja Techniczna – OPZ”
Interne Kennung: POUZ-361/157/2026/CKC_1
Haupteinstufung (cpv): 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32352000 Antennen und Reflektoren, 32351200 Abschirmungen, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32342410 Akustische Ausrüstung, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32333000 Videoaufzeichnungs- und -wiedergabegeräte, 32333300 Video-Wiedergabegeräte
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Zestaw mikrofonów wraz z akcesoriami do pozyskiwania danych audio-video
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części pierwszej jest sprzedaż i dostarczenie następującej aparatury: Zestaw mikrofonów wraz z akcesoriami do pozyskiwania danych audio-video Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „Specyfikacja Techniczna – OPZ”
Interne Kennung: POUZ-361/157/2026/CKC_2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Elementy uzupełniające do zestawów do pozyskiwania danych audio-video
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części pierwszej jest sprzedaż i dostarczenie następującej aparatury: Elementy uzupełniające do zestawów do pozyskiwania danych audio-video Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „Specyfikacja Techniczna – OPZ”
Interne Kennung: POUZ-361/157/2026/CKC_3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Urządzenie do digitalizacji materiałów źródłowych audio
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części pierwszej jest sprzedaż i dostarczenie następującej aparatury: Urządzenie do digitalizacji materiałów źródłowych audio Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „Specyfikacja Techniczna – OPZ”
Interne Kennung: POUZ-361/157/2026/CKC_4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Akcesoria uzupełniające do zestawu do pozyskiwania danych audio-video
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części pierwszej jest sprzedaż i dostarczenie następującej aparatury: Akcesoria uzupełniające do zestawu do pozyskiwania danych audio-video Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „Specyfikacja Techniczna – OPZ”
Interne Kennung: POUZ-361/157/2026/CKC_5