426581-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Maschinen – ÚDRŽBA A OPRAVY STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ DTO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚDRŽBA A OPRAVY STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ DTO
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s dílčím plněním na: - opravy a montážních práce při nahodilé údržbě, revizích a běžných opravách potrubních rozvodů, výměníkových stanic, ocelových konstrukcí a strojního zařízení, zejména zařízení s tlakem nad 0,05 MPa (např. části kotlů, potrubní systémy páry, horké vody, vody a dalších médií, tlakové nádoby stabilní, ocelové konstrukce, jednotlivé části předávacích stanic, vzdušníky, tepelné výměníky apod.), vyhrazená tlaková zařízení (kotle a tlakové nádoby stabilní), armatury, točivé stroje (čerpadla, ventilátory, kompresory a další), - pracovní činnosti týkající se oprav předizolovaného horkovodního potrubí vedeného v zemi, svařování kovů a plastů vč. technologické přípravy (WPQR, WPS, tepelné zpracování),oprav ocelových konstrukcí, mechanizačních prostředků, - zajištění lešenářských prací včetně lešenářského materiálu, - zajištění pracovních plošin - zajištění dodávek materiálu pro výše uvedené činnosti.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungÚDRŽBA A OPRAVY STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ DTO
Optionen
Beschreibung der OptionenDle zadávací dokumentace