426589-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Feuerwehrfahrzeuge – Mostní automobily
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMostní automobily
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 4 ks mostního automobilu, včetně příslušenství, v souladu s požadavky zadavatele
Interne KennungZU-42/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPořízených mostních automobilů budou vytvořeny podmínky pro zvýšení efektivity připravenosti, řešení a odstraňování následků mimořádných událostí ze strany ZÚ HZS ČR v souvislosti s mimořádnými událostmi v důsledku změn klimatu a novými hrozbami.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001