See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie lekarskich świadczeń zdrowotnych z zakresu neurologii na Oddziale Neurologii z Pododdziałem udarowym w tym w ramach dyżurów lekarskich
Beschreibung: Wykonywanie lekarskich świadczeń zdrowotnych z zakresu neurologii na Oddziale Neurologii z Pododdziałem udarowym w tym w ramach dyżurów lekarskich
Interne Kennung: 26/DP/05/2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 26/DP/05/2025