2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej do budynków Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Lublinie
Beschreibung: Przesłanie i dystrybucja ciepła oraz jego sprzedaż zgodnie z aktami wykonawczymi do ustawy Prawo energetyczne oraz posiadanymi koncesjami do budynków Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Lublinie przy ul. Radości 13, ul. Romantycznej 11 oraz przy ul. Gościnnej 19.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii cieplnej do budynków Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Lublinie przy ul. Radości 13, ul. Romantycznej 11, ul. Gościnnej 19.
Beschreibung: przesłanie i dystrybucja ciepła oraz jego sprzedaż zgodnie z aktami wykonawczymi do ustawy Prawo energetyczne oraz posiadanymi koncesjami do budynków Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Lublinie przy ul. Radości 13, ul. Romantycznej 11, ul. Gościnnej 19.