42667-2026 - Ergebnis
Polen – Antiseptika und Desinfektionsmittel – ZP 22/25 dostawa środków dezynfekcyjnych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP 22/25 dostawa środków dezynfekcyjnych.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi dostawa środków do dezynfekcji z podziałem na 24 pakiety asortymentowe
Vorherige Bekanntmachung602647-2025
Interne KennungZP 22/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831250 Spüllösungen
5. Los
LosLOT-0010
TitelPakiet 10
Beschreibung1 Środek dezynfekcyjny bakteriobójczy, wirosobójczy, sporobóczy na bazie wodoru i kwasu askorbinowego. Roztwór gotowy do użycia, przygotowany do użycia z urządzeniem NOCODPRAY 1000 litrów Pojemnik 1l 2 Test wskaźnikowy zmieniający kolor, kompatybilny ze środkiem dezynfekcyjnym z pkt 1 1000 szt. Opakowanie 100 szt. 3 Środek dezynfekcyjny bakteriobójczy, wirusobójczy, sporobójczy, na baziekwasu nadosctowego. Roztwór gotowy do użycia, przygotowany do użycia z urządzeniem AEROSEPT 460L Pojemnik 1l
Interne KennungZP 22/25 Pakiet 10