2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten van de verzekeringscontracten: Personenverzekeringen, Verzekeringen Materiële Schade, Verzekeringen Aansprakelijkheid, Verzekeringen Auto en Gezondheidszorgen
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft als voorwerp het afsluiten van de verzekeringspolissen Personen, Materiële Schade, Aansprakelijkheid, Auto en gezondheidszorg voor Stad Deinze, OCMW Deinze, AGB Deinze, Gemeente Zulte, OCMW Zulte, Zorgbedrijf Meetjesland, PZ Deinze Zulte Lievegem, Gemeente Wetteren, OCMW Wetteren, AGB Wetteren, Gemeente Lochristi-Wachtebeke, OCMW Lochristi-Wachtebeke, Gemeente Merelbeke-Melle, OCMW Merelbeke-Melle, AGB Merelbeke-Melle.
Interne Kennung: PPP0CU-8688/5223/2025/1603 - FIN - verzekeringen
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenverzekeringen
Beschreibung: Personenverzekeringen
Interne Kennung: 2025/1603_1
Los: LOT-0002
Titel: Verzekeringen Materiële Schade
Beschreibung: Verzekeringen Materiële Schade
Interne Kennung: 2025/1603_2
Los: LOT-0003
Titel: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Beschreibung: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Interne Kennung: 2025/1603_3
Los: LOT-0004
Titel: Verzekeringen auto
Beschreibung: Verzekeringen auto
Interne Kennung: 2025/1603_4
Los: LOT-0005
Titel: Gezondheidszorgen
Beschreibung: Gezondheidszorgen
Interne Kennung: 2025/1603_5