See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa testów do ASF i HPAI "BC"
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na dziewięć pakietów, które obejmują: Pakiet I – Odczynniki do wykrywania i ilościowego oznaczenia GMO kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego urządzeniem ABI 7500 Fast Real Time PCR System "BC" Pakiet II - Zestaw do wykrywania wirusowego RNA w kierunku wirusa wysoce zjadliwej grypy ptaków (AIV) "BC" Pakiet III - Zestaw do jednoczesnego wykrywania i różnicowania RNA wirusa wysoce zjadliwej grypy ptaków "BC" Pakiet IV - Uniwersalna mieszanina reakcyjna do przeprowadzania reakcji Real - Time PCR "BC" Pakiet V - Zestaw do izolacji DNA zwierzęcego z materiałów paszowych i mieszanek paszowych metodą Real - Time PCR "BC" Pakiet VI - Zestaw do wykrywania wirusowego DNA w kierunku ASF "BC" Pakiet VII - Zestaw do izolacji wirusowych kwasów nukleinowych "BC" Pakiet VIII - Zestaw odczynników do automatycznej izolacji wirusowych kwasów nukleinowych kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem MagNa Pure 96 "BC" Pakiet IX - Zestaw do izolacji genomowego DNA z tkanek do UPPZ metodą Real-Time PCR "BC" Ofertę można składać na wybrany pakiet lub na całość zamówienia. W przypadku składania oferty na więcej niż jeden pakiet formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ należy powielić.
Vorherige Bekanntmachung: 170868-2025
Interne Kennung: AD-O.272.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – Odczynniki do wykrywania i ilościowego oznaczenia GMO kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego urządzeniem ABI 7500 Fast Real Time PCR System "BC"
Beschreibung: Odczynniki do wykrywania i ilościowego oznaczenia GMO kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego urządzeniem ABI 7500 Fast Real Time PCR System "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.8/I/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maksymalna ilość przedmiotu zamówienia objętego umową może zostać zredukowana przez ZAMAWIAJĄCEGO, z uwzględnieniem własnych potrzeb o 25% całego zamówienia. DOSTAWCA nie może z tego tytułu rościć żadnych pretensji. W przypadku obniżenia ilości przedmiotu zamówienia, całkowita wartość umowy ulegnie proporcjonalnemu obniżeniu.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Zestaw do wykrywania wirusowego RNA w kierunku wirusa wysoce zjadliwej grypy ptaków (AIV) "BC"
Beschreibung: Zestaw do wykrywania wirusowego RNA w kierunku wirusa wysoce zjadliwej grypy ptaków (AIV) "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.8/II/2025
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - Zestaw do jednoczesnego wykrywania i różnicowania RNA wirusa wysoce zjadliwej grypy ptaków "BC"
Beschreibung: Zestaw do jednoczesnego wykrywania i różnicowania RNA wirusa wysoce zjadliwej grypy ptaków "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.8/III/2025
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - Uniwersalna mieszanina reakcyjna do przeprowadzania reakcji Real - Time PCR "BC"
Beschreibung: Uniwersalna mieszanina reakcyjna do przeprowadzania reakcji Real - Time PCR "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.8/IV/2025
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V - Zestaw do izolacji DNA zwierzęcego z materiałów paszowych i mieszanek paszowych metodą Real - Time PCR "BC"
Beschreibung: Zestaw do izolacji DNA zwierzęcego z materiałów paszowych i mieszanek paszowych metodą Real - Time PCR "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.8/V/2025
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI - Zestaw do wykrywania wirusowego DNA w kierunku ASF "BC"
Beschreibung: Zestaw do wykrywania wirusowego DNA w kierunku ASF "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.8/VI/2025
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII - Zestaw do izolacji wirusowych kwasów nukleinowych "BC"
Beschreibung: Zestaw do izolacji wirusowych kwasów nukleinowych "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.8/VII/2025
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII - Zestaw odczynników do automatycznej izolacji wirusowych kwasów nukleinowych kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem MagNa Pure 96 "BC"
Beschreibung: Zestaw odczynników do automatycznej izolacji wirusowych kwasów nukleinowych kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem MagNa Pure 96 "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.8/VIII/2025
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX - Zestaw do izolacji genomowego DNA z tkanek do UPPZ metodą Real-Time PCR "BC"
Beschreibung: Zestaw do izolacji genomowego DNA z tkanek do UPPZ metodą Real-Time PCR "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.8/IX/2025