See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odzieży ochronnej i roboczej,odzieży mundurowej oraz obuwia roboczego i ochronnego dla pracowników Lasów Państwowych
Beschreibung: Dostawa odzieży ochronnej,roboczej ,mundurowej ,obuwia roboczego i ochronnego w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18220000 Wetterfeste Kleidung, 18230000 Diverse Oberbekleidung, 18330000 T-Shirts und Hemden, 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odzieży roboczej i ochronnej
Beschreibung: Dostawa elementów odzieży roboczej i ochronnej w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy
Interne Kennung: Zamówienie częściowe nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Możliwość skorzystania z prawa Opcji do 30 % wartości zamówienia podstawowego
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa elementów munduru wyjściowego - marynarki,spodnie,spódnice
Beschreibung: Dostawa elementów munduru wyjściowego w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy
Interne Kennung: Zamówienie częściowe nr 2
Beschreibung der Optionen: Możliwość skorzystania z prawa opcji do 30 % wartości zamówienia podstawowego
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa koszul do munduru wyjściowego i codziennego
Beschreibung: Dostawa koszul w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy
Interne Kennung: Zamówienie częściowe nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18330000 T-Shirts und Hemden
Beschreibung der Optionen: Możliwość skorzystania z prawa opcji do 50 % wartości zamówienia podstawowego
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa skarpet mundurowych
Beschreibung: Dostawa skarpet mundurowych w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy
Interne Kennung: Zamówienie częściowe nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa elementów munduru wyjściowego i codziennego- płaszcze i spodnie
Beschreibung: Dostawa płaszczy i spodni w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy
Interne Kennung: Zamówienie częściowe nr 5
Beschreibung der Optionen: Możliwość skorzystania z prawa opcji do 60% wartości zamówienia podstawowego
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa bluz polarowych
Beschreibung: Dostawa bluz polarowych w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy
Interne Kennung: Zamówienie częściowe nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa obuwia ochronnego i roboczego
Beschreibung: Dostawa obuwia ochronnego i roboczego w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy
Interne Kennung: Zamówienie częściowe nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk