2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj eHealth v nemocnici Ostrov – DEAZD, HSM modul
Beschreibung: Předmětem zakázky je vybudovat centrální platformu eIDAS sloužící primárně pro Nemocniční Informační Systém nemocnice v rámci programu eHealth, projektu s názvem: „Rozvoj eHealth v Nemocnici Ostrov“. Jedná se o následující dodávky a služby: • Důvěryhodný elektronický archiv zdravotnické dokumentace (dále DEAZD) Návrh, implementace a provoz DEAZD, který bude sloužit jako klíčová komponenta pro bezpečné ukládání, správu a práci s elektronickými dokumenty. Tato komponenta bude plnit roli DocRepository v souladu s principy informačních systémů a standardy IHE. DEAZD umožní centralizované ukládání a správu elektronických dokumentů, jejich validaci, podepisování, pečetění a skartaci. Celé řešení podpoří přechod na plně elektronickou formu dokumentace a splní požadavky související s legislativou. Systém bude podporovat všechny klíčové formáty důvěryhodných dokumentů, včetně AdES formátů a ASiC kontejnerů, a nabídne pokročilé funkce pro bezpečné nakládání s elektronickými dokumenty ve všech fázích jejich životního cyklu. • Hardware Security Module (dále také HSM) Dodávka, instalace a následný provoz kryptografického prostředku HSM, který bude sloužit jako technický prostředek pro bezpečné ukládání, správu a práci s kryptografickými klíči a elektronickými certifikáty v informačních systémech objednatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1