2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPZ Holešov - Stavba 10 - Technická a dopravní infrastruktura uvnitř PZ - sadové úpravy
Beschreibung: Předmět díla je vymezen: aktualizovanou projektovou dokumentací pro provádění stavby (DPS; aktualizace v 02/2025) s názvem „Aktualizace PD SPZ Holešov Stavba 10 – SO 821 Sadové úpravy“ v rozsahu dle přílohy č. 13 k vyhlášce č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, ve znění vyhlášky č. 405/2017 Sb. zpracované společností CENTROPROJEKT GROUP, a. s., Štefánikova 167, 760 01 Zlín, IČO 01643541. Z hlediska lhůt realizace je dílo dále členěno na následující části: část 1: zhotovení díla „SPZ Holešov - Stavba 10 - technická a dopravní infrastruktura uvnitř PZ - sadové úpravy“ část 2: následná péče po dobu 5 let.
Interne Kennung: VZ/2025/6/120/02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
Los: LOT-0001