2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wspieranie energii odnawialnej w Gminie Tomaszów Mazowiecki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wraz z uruchomieniem kompletnych instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii na terenie 10 nieruchomości oraz uzyskanie wymaganej dokumentacji formalno-prawnej zgodnej z obowiązującymi przepisami, umożliwiającej ich eksploatację dla następujących budynków użyteczności publicznej: 1) Stacja Uzdatniania Wody w Wiadernie, instalacja fotowoltaiczna o mocy 18,0 kW, magazyn energii o pojemności 36 kWh, 2) Stacja Uzdatniania Wody w Chorzęcinie, instalacja fotowoltaiczna o mocy 16,96 kW, magazyn energii o pojemności 35 kWh, 3) Stacja Uzdatniania Wody w Łazisku, instalacja fotowoltaiczna o mocy 20,13 kW, magazyn energii o pojemności 40 kWh, 4) Oczyszczalnia Ścieków w Zawadzie, instalacja fotowoltaiczna o mocy 40,0 kW, magazyn energii o pojemności 80 kWh, 5) Zespół Szkół w Komorowie, instalacja fotowoltaiczna o mocy 25,0 kW, magazyn energii o pojemności 50 kWh, 6) Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawadzie, instalacja fotowoltaiczna o mocy 32,4 kW, magazyn energii o pojemności 60 kWh, 7) Ujęcie Wody w Smardzewicach, instalacja fotowoltaiczna o mocy 50,0 kW, magazyn energii o pojemności 90 kWh, 8) Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smardzewicach, instalacja fotowoltaiczna o mocy 34,2 kW, magazyn energii o pojemności 50 kWh, 9) Ujęcie Wody w Ciebłowicach Dużych, instalacja fotowoltaiczna o mocy 21,6 kW, magazyn energii o pojemności 40 kWh, 10) Zespół Szkół w Wiadernie, instalacja fotowoltaiczna o mocy 20 kW, magazyn energii o pojemności 40 kWh.
Interne Kennung: RZ.271.2.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 31422000 Batteriesätze, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen
5. Los
Los: LOT-0001