426826-2026 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung – Poskytování SW služby pro plánovaní směn
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování SW služby pro plánovaní směn
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, implementace a servisní podpora SW řešení pro plánování směn dle požadavků uvedených v zadávací dokumentaci. Dodavatel musí být poskytovatelem/výrobcem nebo být jeho smluvním partnerem s odbornou znalostí zdrojových kódů, datových struktur nabízeného SW řešení a zajišťovat další rozvoj a údržbu jeho prostředí pro zadavatele včetně garance poskytnutí a implementace nových verzí vydaných výrobcem. Tuto skutečnost doloží potvrzením od poskytovatele/výrobce nabízeného SW řešení nebo čestným prohlášením.
Interne KennungVZ-2026-000103
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
5. Los
LosLOT-0001