See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa drogi ekspresowej S19 Białystok – Lubartów odc. Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) - Kock (początek obwodnicy) z podziałem na 2 części
Beschreibung: Budowa drogi ekspresowej S19 Białystok – Lubartów odc. Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) - Kock (początek obwodnicy) z podziałem na 2 części: Część I Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) – Radzyń Podlaski (Węzeł Radzyn Podlaski Północ) o długości 22,329 km Część II Radzyń Podlaski – Kock (początek obwodnicy) o długości 18,136 km
Interne Kennung: O.Ki.D-3.2412.20.2021.mj
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część II Radzyń Podlaski – Kock (początek obwodnicy) o długości 18,136 km
Beschreibung: Projektowany odcinek drogi ekspresowej S19 Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) – Kock (początek obwodnicy) stanowi fragment projektowanej drogi ekspresowej S19 leżącej w korytarzu komunikacyjnym VIA CARPATIA oraz zlokalizowany jest na terenie województwa lubelskiego, w powiatach: bialskim, radzyńskim, na terenie gmin Międzyrzec Podlaski, Kąkolewnica, Radzyń Podlaski i Miasto Radzyń Podlaski oraz radzyński, lubartowski, na terenie gmin Radzyń Podlaski, Borki, Kock. W ramach zadania przewidziana jest budowa drogi ekspresowej S19: CZĘŚĆ II na odcinku Radzyń Podlaski – Kock (początek obwodnicy) o długości 18,136 km. W zakres rzeczowy zadania wchodzi również: 1) budowa węzłów drogowych: - węzeł „Radzyń Podlaski Południe”; - węzeł „Borki” ; 2) Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP): - MOP Paszki – kat. I, strona lewa ok. 6+642; - MOP Sitno – kat. I, strona prawa ok. 8+319; 3) przebudowa istniejących dróg w zakresie kolizji z drogą ekspresową, 4) budowa dróg innych niż droga ekspresowa w tym zmiana przebiegu istniejących dróg, w celu przywrócenia naruszonych połączeń drogowych lub zapewnienia dojazdu do nieruchomości, 5) budowa obiektów inżynierskich: 7 wiaduktów, 2 kładki dla pieszych, 2 przejść dla zwierząt, 6) system odwodnienia terenu, w tym urządzenia odwadniające korpus drogowy: rowy drogowe, kanalizację deszczową, urządzenia podczyszczające, zbiorniki retencyjne, retencyjno-infiltracyjne i inne, 7) urządzenia ochrony środowiska, w szczególności: zabezpieczenia akustyczne, przejścia dla zwierząt, przepusty ekologiczne wraz z ogrodzeniem ochronno–naprowadzającym, zieleń i ogrodzenie drogi ekspresowej, ekrany przeciwolśnieniowe, 8) infrastrukturę dla potrzeb obiektów przy drodze ekspresowej zlokalizowanych w ciągu drogi ekspresowej w tym: sieci energetyczne zasilające i oświetleniowe, sieci wodociągowe, sieci i urządzenia oczyszczające ścieki, kanalizację deszczową wraz z urządzeniami podczyszczającymi i inne, 9) przebudowę kolidujących urządzeń i sieci istniejącej infrastruktury pod i nadziemnej: urządzeń teletechnicznych i energetycznych, sieci wodociągowych, kanalizacji deszczowej i odprowadzającej ścieki, sieci gazowych, urządzeń melioracyjnych i hydrologicznych, urządzeń kolejowych i innych, 10) wyburzenia budynków i obiektów budowlanych, rozbiórkę elementów dróg, przepustów i innych, 11) sieć teletechniczną na potrzeby Zamawiającego, 12) oświetlenie drogowe, 13) organizację ruchu i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego 14) oczyszczenie i udrożnienie istniejących urządzeń melioracyjnych i odbiorników w zakresie zapewniającym skuteczne odprowadzenie wody z pasa drogowego,
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen