426864-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – NA SUKCESYWNĄ SPRZEDAŻ PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH DLA APTEKI SZPITALNEJ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NA SUKCESYWNĄ SPRZEDAŻ PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH DLA APTEKI SZPITALNEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla potrzeb apteki szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej z siedzibą 27-300 Lipsko ul. J. Śniadeckiego 2, zwanego dalej zamawiającym, w podziale na 25 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo-cenowym ( załącznik numer 2 do SWZ ). 2. Dopuszcza się składanie ofert równoważnych pod warunkiem, że odpowiednikiem oryginalnego gotowego produktu leczniczego - jest produkt leczniczy posiadający taki sam skład jakościowy i ilościowy substancji czynnych, postać farmaceutyczną i równoważność biologiczną wobec oryginalnego produktu leczniczego, potwierdzoną, jeżeli jest to niezbędne, właściwie przeprowadzonymi badaniami dostępności biologicznej; pojęcie odpowiednika oryginalnego gotowego produktu leczniczego dotyczy również różnych postaci farmaceutycznych o niezmodyfikowanym uwalnianiu, przeznaczonych do podawania doustnego zawierających tę samą substancję czynną, w szczególności tabletek i kapsułek
Vorherige Bekanntmachung: 231030-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 11 zwiera 102 pozycje leków różnych. Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Płyny do hemofiltracji
Beschreibung: Zadanie nr 12 zwiera 9 pozycji preparatów do hemofiltracji. Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Żel cewnikowy
Beschreibung: Zadanie nr 13 zwiera 1 pozycję żelu cewnikowego. Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Formaldehydum
Beschreibung: Zadanie nr 14 zwiera 2 pozycję Formaldehydum. Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0015
Beschreibung: Zadanie nr 15 zwiera 41 pozycji leków różnych. Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ.