2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taxatiediensten “Landelijk gebied” in de provincie Utrecht
Beschreibung: Uitvoeren van taxaties i.h.k.v. voorgenomen grondtransacties en financiële regelingen welke voortvloeien uit de grondstrategie van de provincie Utrecht (t.a.v. “Landelijk gebied”) zodat er marktconform onroerend goed gekocht en/of verkocht kan worden. Ook worden de contractanten ingezet om, in het kader van de inzet van instrumenten en/of financiële regelingen, het desbetreffende subsidiebedrag te bepalen. Aantallen geraamde/verwachte taxaties verschilt per Perceel. ca. 160 taxaties voor Perceel 1 (Utrecht Zuid); ca. 95 taxaties voor Perceel 2 (Utrecht Oost); ca. 145 taxaties voor Perceel 3 (Utrecht West).
Interne Kennung: 23402
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Taxaties Perceel 1 - Utrecht-Zuid
Beschreibung: Uitvoeren van taxaties zoals beschreven in de Aanbestedingsleidraad. Ca. 160 taxaties.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Taxaties Perceel 2 - Utrecht-Oost
Beschreibung: Uitvoeren van taxaties zoals beschreven in de Aanbestedingsleidraad. Ca. 95 taxaties.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Taxaties Perceel 3 - Utrecht-West
Beschreibung: Uitvoeren van taxaties zoals beschreven in de Aanbestedingsleidraad. Ca. 145 taxaties.
Interne Kennung: 3