See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków, płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego oraz kontrastów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy na zamówienie Zamawiającego leków, płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego oraz kontrastów, z podziałem na 50 części zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym asortyment, dawki, postacie oraz ilości, określa Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Asortyment będący przedmiotem zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i stosowania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne (tekst jednolity: Dz.U. 2026 poz. 612). Wykonawca zobowiązany jest posiadać wszelkie wymagane przepisami prawa dokumenty dopuszczające oferowane produkty lecznicze do obrotu oraz okazać je na żądanie Zamawiającego (z wyłączeniem produktów leczniczych sprowadzanych w trybie importu docelowego). 4. W złożonych ofertach należy podać nazwę handlową preparatu, wielkość opakowania, nazwę producenta, kod GTIN/EAN, numer pozwolenia dopuszczającego do obrotu oraz szczegółowe informacje o produkcie. W przypadku gdy oferowane opakowanie leku zawiera inną liczbę jednostek (np. tabletek, ampułek), Wykonawca zobowiązany jest do odpowiedniego przeliczenia ilości opakowań. W przypadku otrzymania niepełnej liczby opakowań, ilość należy zaokrąglić w górę do pełnego opakowania. Wskazany w Formularzu asortymentowo-cenowym kod EAN (GTIN) ma charakter informacyjny i służy identyfikacji oferowanego produktu na dzień składania oferty. Zmiana kodu EAN (GTIN) w okresie obowiązywania umowy, wynikająca ze zmiany opakowania, dystrybutora lub oznaczenia handlowego, przy zachowaniu tej samej substancji czynnej, dawki, postaci farmaceutycznej oraz numeru pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, nie stanowi zmiany treści oferty ani zmiany umowy. 5. Zamawiający dopuszcza zamianę tabletek na kapsułki (i odwrotnie), zamianę ampułek na fiolki (i odwrotnie) pod warunkiem zachowania tej samej postaci leku. Natomiast nie dopuszcza zamiany leków o przedłużonym działaniu i zmodyfikowanym uwalnianiu na lek w postaci klasycznej tabletki, drażetki, kapsułki. 6. Zamawiający wymaga aby w celu zachowania bezpieczeństwa farmakoterapii różne dawki tego samego produktu leczniczego zawartego w jednym Zadaniu pochodziły od jednego producenta - dotyczy to tej samej postaci leku.
Interne Kennung: 30/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Środki odurzające i leki psychotropowe
Beschreibung: Środki odurzające i leki psychotropowe
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 -
Beschreibung: Środki odurzające 2
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 -
Beschreibung: Leki psychotropowe 2
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Idarucyzumab
Beschreibung: Idarucyzumab
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Płyny anestezjologiczne 1
Beschreibung: Płyny anestezjologiczne 1
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Płyny anestezjologiczne 2
Beschreibung: Płyny anestezjologiczne 2
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Leki różne 1
Beschreibung: Leki różne 1
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Leki różne 2
Beschreibung: Leki różne 2
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Leki różne 3
Beschreibung: Leki różne 3
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Leki różne 4
Beschreibung: Leki różne 4
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Leki różne 5
Beschreibung: Leki różne 5
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 - Leki różne 6
Beschreibung: Leki różne 6
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - Antybiotyki 1
Beschreibung: Antybiotyki 1
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 - Antybiotyki 2
Beschreibung: Antybiotyki 2
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 - Antybiotyki 3
Beschreibung: Antybiotyki 3
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 - Antybiotyki 4
Beschreibung: Antybiotyki 4
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 - Antybiotyki 5
Beschreibung: Antybiotyki 5
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 - Antybiotyki 6
Beschreibung: Antybiotyki 6
Interne Kennung: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19 - Antybiotyki 7
Beschreibung: Antybiotyki 7
Interne Kennung: Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20 - Antybiotyki 8
Beschreibung: Antybiotyki 8
Interne Kennung: Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21 - Kontrasty 1
Beschreibung: Kontrasty 1
Interne Kennung: Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22 - Kontrasty 2
Beschreibung: Kontrasty 2
Interne Kennung: Zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23 - Kontrasty 3
Beschreibung: Kontrasty 3
Interne Kennung: Zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24 - Leki różne 7
Beschreibung: Leki różne 7
Interne Kennung: Zadanie 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25 - Leki różne 8
Beschreibung: Leki różne 8
Interne Kennung: Zadanie 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26 - Leki różne 9
Beschreibung: Leki różne 9
Interne Kennung: Zadanie 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27 - Leki różne 10
Beschreibung: Leki różne 10
Interne Kennung: Zadanie 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28 - Leki różne 11
Beschreibung: Leki różne 11
Interne Kennung: Zadanie 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29 - Leki różne 12
Beschreibung: Leki różne 12
Interne Kennung: Zadanie 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30 - Leki różne 13
Beschreibung: Leki różne 13
Interne Kennung: Zadanie 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31 - Leki różne 14
Beschreibung: Leki różne 14
Interne Kennung: Zadanie 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32 - Leki różne 15
Beschreibung: Leki różne 15
Interne Kennung: Zadanie 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33 - Leki różne 16
Beschreibung: Leki różne 16
Interne Kennung: Zadanie 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 34 - Leki różne 17
Beschreibung: Leki różne 17
Interne Kennung: Zadanie 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 35 - Leki różne 18
Beschreibung: Leki różne 18
Interne Kennung: Zadanie 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36 - Leki różne 19
Beschreibung: Leki różne 19
Interne Kennung: Zadanie 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 37 - Leki różne 20
Beschreibung: Leki różne 20
Interne Kennung: Zadanie 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 38 - Leki różne 21
Beschreibung: Leki różne 21
Interne Kennung: Zadanie 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie 39 - Leki różne 22
Beschreibung: Leki różne 22
Interne Kennung: Zadanie 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie 40 - Leki różne 23
Beschreibung: Leki różne 23
Interne Kennung: Zadanie 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie 41 - Leki różne 24
Beschreibung: Leki różne 24
Interne Kennung: Zadanie 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie 42 - Płyny infuzyjne 1
Beschreibung: Płyny infuzyjne 1
Interne Kennung: Zadanie 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie 43 - Płyny infuzyjne 2
Beschreibung: Płyny infuzyjne 2
Interne Kennung: Zadanie 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie 44 - Preparaty do żywienia dojelitowego
Beschreibung: Preparaty do żywienia dojelitowego
Interne Kennung: Zadanie 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie 45 - Preparaty do żywienia dojelitowego dla OIT
Beschreibung: Preparaty do żywienia dojelitowego dla OIT
Interne Kennung: Zadanie 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie 46 - Preparaty do żywienia pozajelitowego 1
Beschreibung: Preparaty do żywienia pozajelitowego 1
Interne Kennung: Zadanie 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie 47 - Preparaty do żywienia pozajelitowego 2
Beschreibung: Preparaty do żywienia pozajelitowego 2
Interne Kennung: Zadanie 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie 48- Preparaty do żywienia pozajelitowego 3
Beschreibung: Preparaty do żywienia pozajelitowego 3
Interne Kennung: Zadanie 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie 49 - Immunoglobulina ludzka poza Programami Lekowymi
Beschreibung: Immunoglobulina ludzka poza Programami Lekowymi
Interne Kennung: Zadanie 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie 50 - Paski testowe do monitorowania stężenia glukozy we krwi
Beschreibung: Paski testowe do monitorowania stężenia glukozy we krwi
Interne Kennung: Zadanie 50