2. Verfahren
Verfahren
Titel: De aanschaf van een financieel systeem
Beschreibung: Vervoerregio Amsterdam voert een Europese openbare aanbesteding uit voor de levering, implementatie, het beheer en onderhoud van een nieuw financieel systeem. De opdracht heeft een geraamde waarde van circa € 2,1 miljoen exclusief btw en omvat een SaaS-oplossing die voldoet aan de behoeften op het gebied van financieel beheer, rapportages, inkoop, projectadministratie en integratie met aanpalende systemen. De aanbesteding wordt aanbesteed op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding, met aandacht voor implementatie, functionele wensen, gebruikersvriendelijkheid en prijs. De overeenkomst wordt aangegaan voor zes jaar, met een optie tot verlenging. 2100000,00
Interne Kennung: D - 009584
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: EU aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt initieel aangegaan voor een periode van zes jaar. Na afloop van deze periode kan de overeenkomst optioneel worden verlengd met maximaal drie verlengingsopties van telkens twee jaar. Een verlenging vindt uitsluitend plaats indien de dienstverlening naar tevredenheid van Vervoerregio Amsterdam wordt geëvalueerd.