2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektronický systém spisové služby ČAS
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je návrh, dodání a implementace nového řešení elektronické spisové služby (eSSL), včetně zajištění správy, údržby a servisní podpory eSSL ode dne jejího zprovoznění (Provoz) a zajištění dalšího rozvoje a doplnění funkcionalit eSSL dle požadavků zadavatele (Rozvoj).
Vorherige Bekanntmachung: 818761-2025
Interne Kennung: N006/25/V00041449
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel stanoví, že toto zadávací řízení je vedeno formou jednacího řízení s uveřejněním ve smyslu ustanovení § 60 a násl. ZZVZ. Zadavatel zahájil toto jednací řízení s uveřejněním odesláním oznámení o zahájení zadávací řízení k uveřejnění způsobem podle § 212 ZZVZ, kterým vyzval neomezený počet dodavatelů k podání žádostí o účast. Podrobný popis zadávacího postupu je uveden v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001