See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie dodatkowych modułów i funkcjonalności w systemie OPTIMED NXT
Beschreibung: Wdrożenie dodatkowych modułów i funkcjonalności w systemie OPTIMED NXT
Interne Kennung: DZ-SZPZ.261.41.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: cz. 1 - Rozbudowa systemu HIS o moduł EKZ
Beschreibung: cz. 1 - Rozbudowa systemu HIS o moduł EKZ
Interne Kennung: cz. 1 - Rozbudowa systemu HIS o moduł EKZ
Los: LOT-0003
Titel: cz. 2 - Pracownia Cytostatyków: rozbudowa o nowy typy dokumentów i oraz integracja z wagami
Beschreibung: cz. 2 - Pracownia Cytostatyków: rozbudowa o nowy typy dokumentów i oraz integracja z wagami
Interne Kennung: cz. 2 - Pracownia Cytostatyków: rozbudowa o nowy typy dokumentów i oraz integracja z wagami
Los: LOT-0004
Titel: cz. 3 - Rozbudowa systemu HIS o integrację z 9 nowymi dokumentami
Beschreibung: cz. 3 - Rozbudowa systemu HIS o integrację z 9 nowymi dokumentami
Interne Kennung: cz. 3 - Rozbudowa systemu HIS o integrację z 9 nowymi dokumentami
Los: LOT-0005
Titel: cz. 4 - Migracja i podniesienie wersji RIS-Crid
Beschreibung: cz. 4 - Migracja i podniesienie wersji RIS-Crid
Interne Kennung: cz. 4 - Migracja i podniesienie wersji RIS-Crid
Los: LOT-0006
Titel: cz. 5 - Zbudowanie środowiska zapasowego dla baz danych aplikacji w chmurze oraz przeniesienie środowiska do chmury (na wypadek awarii)
Beschreibung: cz. 5 - Zbudowanie środowiska zapasowego dla baz danych aplikacji w chmurze oraz przeniesienie środowiska do chmury (na wypadek awarii)
Interne Kennung: cz. 5 - Zbudowanie środowiska zapasowego dla baz danych aplikacji w chmurze oraz przeniesienie środowiska do chmury (na wypadek awarii)
Los: LOT-0007
Titel: cz. 6 - Rozbudowa w systemów HIS/RIS w zakresie umożliwiającym integrację z PUI
Beschreibung: cz. 6 - Rozbudowa w systemów HIS/RIS w zakresie umożliwiającym integrację z PUI
Interne Kennung: cz. 6 - Rozbudowa w systemów HIS/RIS w zakresie umożliwiającym integrację z PUI
Los: LOT-0008
Titel: cz. 7 - oprogramowania na potrzeby komunikacji dwukierunkowej dla obrazów diagnostycznych (RIS) umożliwiających wymianę danych z wykorzystaniem algorytmów AI wraz z modułem integracji HL7.
Beschreibung: cz. 7 - oprogramowania na potrzeby komunikacji dwukierunkowej dla obrazów diagnostycznych (RIS) umożliwiających wymianę danych z wykorzystaniem algorytmów AI wraz z modułem integracji HL7.
Interne Kennung: cz. 7 - oprogramowania na potrzeby komunikacji dwukierunkowej dla obrazów diagnostycznych (RIS) umożliwiających wymianę danych z wykorzystaniem algorytmów AI wraz z modułem integracji HL7.
Los: LOT-0009
Titel: cz. 8 - Integracja z infrastrukturą informatyczną na potrzeby komunikacji dwukierunkowej dla obrazów diagnostycznych umożliwiających wymianę danych z wykorzystaniem algorytmów AI wraz z modułem integracji HL7.
Beschreibung: cz. 8 - Integracja z infrastrukturą informatyczną na potrzeby komunikacji dwukierunkowej dla obrazów diagnostycznych umożliwiających wymianę danych z wykorzystaniem algorytmów AI wraz z modułem integracji HL7.
Interne Kennung: cz. 8 - Integracja z infrastrukturą informatyczną na potrzeby komunikacji dwukierunkowej dla obrazów diagnostycznych umożliwiających wymianę danych z wykorzystaniem algorytmów AI wraz z modułem integracji HL7.
Los: LOT-0010
Titel: cz. 9 - Moduł do indeksacji (zaległej) i zbiorczego podpisywania wraz z raportem realizacji wykonania wskaźnika
Beschreibung: cz. 9 - Moduł do indeksacji (zaległej) i zbiorczego podpisywania wraz z raportem realizacji wykonania wskaźnika
Interne Kennung: cz. 9 - Moduł do indeksacji (zaległej) i zbiorczego podpisywania wraz z raportem realizacji wykonania wskaźnika
Los: LOT-0011
Titel: cz. 10 - Uwierzytelnianie dwuskładnikowe 2FA
Beschreibung: cz. 10 - Uwierzytelnianie dwuskładnikowe 2FA
Interne Kennung: cz. 10 - Uwierzytelnianie dwuskładnikowe 2FA
Los: LOT-0012
Titel: cz. 11 - Oprogramowanie typu firewall aplikacyjny (WAF) - MedWAF
Beschreibung: cz. 11 - Oprogramowanie typu firewall aplikacyjny (WAF) - MedWAF
Interne Kennung: cz. 11 - Oprogramowanie typu firewall aplikacyjny (WAF) - MedWAF